Ziogai.lt | Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
15550
page-template-default,page,page-id-15550,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas

Įstaigos veiklos  prioritetinės kryptys – meninis ir sveikos gyvensenos ugdymas bei ugdymo kokybės gerinimas.
Įstaigoje sukurta ikimokyklinio ugdymo programa ,,Vesk, žiogeli, į kūrybos šalį“, kuria pedagogės sėkmingai vadovaujasi savo darbe. Programos ugdymo turiniu siekiame užtikrinti ugdymo kokybę, sudaryti kuo palankesnes sąlygas kiekvienam vaikui įgyti ir plėtoti asmeninius gebėjimus.

Programa – atsisiųsti

Įgyvendinama ,,Bendroji priešmokyklinio ugdymo ir ugdymosi programa“, kurios pagalba laiduojant vaiko asmenybės skleidimąsi ugdomas aktyvus, savimi ir savo gebėjimais pasitikintis, stiprią  pažinimo motyvaciją turintis vaikas.

2014-2015 m. m. veiklos programa – atsisiųsti

Specialusis ugdymas

Vaikų lopšelyje-darželyje ,,Žiogelis“ dirba psichologas, kuris dalyvauja specialiojo ugdymo veikloje, dirba su vaikais individualiai, kviečiasi pokalbiams tėvus. Darželyje dirba du logopedai. Jie teikia paslaugas 4-7metų vaikams, dirba pogrupiais ir individualiai, lankosi grupėse, kartu su grupių pedagogėmis vykdo bendrus projektus.

 

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. __utma Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. __utmc Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. Kol įjungta naršyklė
3. __utmz Naudojamas Google Analytics nustatyti srautą kaip vartotojas pasiekė tinklapį. 6 mėnesiai
4. __utmt Naudojamas Google Analytics ribojant duomenų rinkimą, esant didelei puslapio apkrovai. 10 minučių
5. __utmb Naudojamas Google Analytics nustayti naujai apsilankymo sesijai. 30 minučių

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti